info@paindoctor.co.il

053-995-6152

כאב ממחלה נוירולוגית או פגיעה עצבית

אפשר לעזור לסובלים מכאבים כרוניים על רקע פגיעה עצבית\נוירולוגית!

אם אתם סובלים מכאבים קשים וכרוניים על רקע של פגיעה עצבית או נוירולוגית
 אל תאמרו נואש!

במרכז לטיפול מתקדם בכאב אנו מציעים מערך טיפולים מותאם אישית הכולל טיפולים מסוגים שונים בהתאמה למצב שלכם, וזאת בכדי לאפשר גם לאלו הסובלים ממצבי הכאב המורכבים ביותר לקבל הזדמנות להתגבר ולגדול מעל לכאב, להשתחרר מהסבל המיותר, ולפגוש שוב את עצמם מול האפשרות של חיים שמחים ומלאים, למרות הכאב.

אלפי ישראלים סובלים מכאבים כרוניים על רקע פגיעה עצבית ונוירולוגית. ד"ר חיים משה אדהאן מציע לכל אחד ואחד את ההזדמנות לקבל טיפול ותמיכה שיקומית בהתאם למצבו הוא.

בין המטופלים נכללים אנשים עם רקע והיסטוריה רפואית שונה – 

 

במידה ואתם סובלים מכאבים על רקע מחלה נוירולוגית או פגיעה עצבית, ובמידה ואתם מוכנים לדרך של שיקום וקבלת החיים שלכם בחזרה, צוות המרכז המסור וד"ר חיים משה אדהאן, מומחה בעל שם עולמי לטיפול בכאב, מחכים לכם במרכז לטיפול במתקדם בכאב במודיעין

מעבר לכך, במידה ותופנו לקבלת טיפולים נוספים במרכז רפואי בבית חולים, הטיפולים יכולים להיות מוכרים על ידי קופות החולים וניתנים למימון בטופס 17* או דרך הביטוח הפרטי.

בואו לפגוש את הידע, הניסיון והטכנולוגיה המתקדמים בעולם לשיקום מכאב.

קבעו תור כעת דרך קישור זה, והגיעו לפגישה במרכז לטיפול מתקדם בכאב, בדרך לשיקום והתחלה חדשה 

*פרט לקופ"ח מכבי

 

קריאה נוספת על הגורמים והמצבים מאחורי הכאב שלכם:

מהי טרשת נפוצה (MS)? האם יש טיפולים יעילים? וכיצד אפשר לעזור למצב שלך?

טרשת נפוצה תוקפת 1 מכל 1000 אנשים בעולם ורבים מהחולים סובלים גם מכאבים כרוניים המחלישים אותם, לצד רעידות, עוויתות וכיווצים בלתי-רצוניים של השרירים בגוף (ספסטיות).

ד”ר חיים משה אדאהן, המנהל של המרכז המתקדם לטיפול בכאבים במודיעין, עם 20 שנות ניסיון בינלאומי בתחום השיקום-מכאב והקנאביס הרפואי. טיפל בהצלחה במאות חולי טרשת-נפוצה ותמך בהתמודדות שלהם עם סימפטומים מגבילים לצורך שיפור באיכות חייהם. קראו בקישור זה על אפשרויות הטיפול בטרשת נפוצה MS במרכז המתקדם לטיפול בכאב.

מוח האדם - טיפול בטרשת נפוצה MS
המוח כפאזל - שיקום מכאבים לאחר פגיעת ראש טראומטית

כאבים שלאחר פגיעת ראש טראומטית

סובלים מפגיעה מוחית טראומטית? האם אתם מחפשים חיים ללא מוגבלויות הנגרמות כתוצאה מכאבים חזקים? המומחים שלנו יודעים לעזור לכם להתמודד עם הכאב.

ניהול הכאב בעזרת צוות מיומן בראשותו של ד”ר חיים-משה אדהאן. צוות המתמחה גם בתחום הנוירולוגי וגם בתחום האורטופדי. טכנולוגיות מתקדמות ומהפכניות לטיפול בכאב (לייזר נמוך עצמה, גלי הלם ו- PainShield). קראו בקישור זה על אפשרויות הטיפול בכאבים מפגיעת ראש וטראומה במרכז המתקדם לטיפול בכאב.

 

כאבים לאחר שבץ מוחי

האם הכתף הפגועה נוקשה וכואבת מאז השבץ המוחי? האם אתם מרגישים כאבים בלתי מוסברים בצידו האחד של הגוף המנוטרל בעקבות השבץ? המומחים שלנו יודעים לעזור לכם להתמודד עם הכאב!

ניסיון רחב בטיפול בכאבים עצביים ממקור מרכזי או פריפרי. הבנה מעמיקה של מנגנוני הכאב ומוגבלויות המטופל ומציאת הפתרון הטוב ביותר להתמודדות. מעקב אישי ומענה לכלל הצרכים (פיזיולוגים, פסיכולוגים וסוציאליים) של המטופל. שיפור ניכר באיכות החיים של המטופלים. קראו השיקום מכאב לאחר שבץ מוחי במרכז המתקדם לטיפול בכאב.
 
מערכת העצבים והמוח - כאבים לאחר שבץ מוחי
המוח וחוט השדרה פגיעה במערכת העצבים המרכזית או הפריפרית

כאבים הנובעים מפגיעה עצבית, מרכזית או פריפרית

כאבי פנטום / פגיעות עמוד שדרה ומערכת העצבית המרכזית / טרשת נפוצה / פרקינסון – מה יכול להיות גרוע יותר מגירוד שאינך יכול לגרד? מה דעתך על כאבים חזקים שנותרו לאחר שהחלק הכואב הוסר בניתוח מגופך?

ניהול הכאב בעזרת צוות מיומן בראשותו של ד”ר חיים-משה אדהאן. צוות המתמחה גם בתחום הנוירולוגי וגם בתחום האורטופדי, בשימוש בטכנולוגיות מתקדמות וטיפולים מולטידיסציפלינריים. קראו בקישור זה על אפשרויות הטיפול מכאבים לאחר פגיעה עצבית במרכז המתקדם לטיפול בכאב.

הטיפול בטריג’ימינל נוירלגיה (Trigeminal Neuralgia) בעזרת תכשירים חיצוניים למריחה על העור

הכאב הנגרם מטריג'ימינל נוירלגיה נחשב לאחד מהכאבים הנוירופטיים החמורים והחזקים ביותר הידועים לרפואה.

במרכז לטיפול מתקדם בכאב מתמחים בטיפול בטכנולוגיה חדשה וייחודית לטיפול בכאבי תופת אלו, בכדי לאפשר לסובלים מהתסמונת לשקם את חייהם. קראו בקישור זה על אפשרויות הטיפול בטריג'ימינל נוירלגיה TN במרכז המתקדם לטיפול בכאב.

אשה הסובלת מטריג'ימינל נוירלגיה
אדם מנצח את תסמונת הכאב האזורית המורכבת (CRPS)

טיפול חדש ומבטיח לתסמונת הכאב האזורית המורכבת (CRPS)

תקווה חדשה לסובלים מתסמונת הכאב האזורית המורכבת – CRPS – מדובר בכאב שלעתים הוא כה כה חמור עד שחלק מהחולים מבקשים לכרות את האזור הכואב – מה שלא פותר את הבעיה מפני שהכאב עלול להופיע באזור אחר.

חוקרים גילו טיפול חדש לאנשים הסובלים מ”תסמונת הכאב האזורית המורכבת” – עירוי ורידי חד פעמי גורם לשיכוך משמעותי של הכאב אצל עד למחצית המטופלים לתקופה של חמישה שבועות. קראו בקישור זה על אפשרויות הטיפול בתסמונת הכאב האזורית המורכבת מרכז המתקדם לטיפול בכאב.

כשתגיעו אלינו, למרכז לטיפול מתקדם בכאב, אנחנו נדאג להכול

נבנה ביחד תכנית הטיפולים המתאימה ביותר, ונתחיל בתהליך השיקום לפי הצרכים שלכם.

אין צורך להמתין שבועות או חודשים על מנת לפגוש את המומחה, ואין צורך להתרוצץ בין מרפאות שונות – הכל נעשה אצלנו.

אנחנו נדאג לכל הצרכים שלכם – רפואיים, אישיים, בירוקרטיים וכד'.

לקביעת תור לחץ כאן או התקשר לטלפון 053-995-6152

24 שעות ביממה

ד"ר אדהאן מטפל בכאב כרוני במרכז המתקדם לטיפול בכאב במודיעין
x
לקביעת תור

לביקור וייעוץ טלפוני 24 שעות ביממה

או השאירו פרטים 

*ביקור וייעוץ טלפוני ב-100 ₪

** ביקור ראשוני במרפאה ב-150 ₪ בלבד 

*** מבוטחי מאוחדת לאומית זהב/שיא ומשרד הביטחון זכאים להחזר כספי של עד 700 ₪

גלילה למעלה דילוג לתוכן