אודות צוות המרכז לטיפול מתקדם בכאב

או שלחו מסרון 24 שעות ביממה

המרכז לטיפול מתקדם בכאב הוא מרכז מולטידיסציפלינארי מתקדם, ראשון מסוגו בישראל, המטפל בכל היבטי שיקום הכאב.

המרכז לטיפול מתקדם בכאב נוסד ומנוהל על ידי ד”ר חיים-משה אדהאן – מומחה רפואי בתחום רפואה פיסיקלית ושיקום, ממקימי המרכז לשיקום כאב בביה”ח תל השומר, ובעל נסיון עשיר בתחום. ד”ר אדהאן למד רפואה בקנדה והתמחה שם ברפואת כאב. הוא זכה לעבוד עם רופאי כאב מובילים והשתתף במחקרים פורצי דרך בתחום הקלת הכאב.

צוות רפואי יד על יד - צוות המרכז לטיפול מתקדם בכאב טיפול ושיקום מכאב

בעזרת טכנולוגיות חדשניות ובשילוב צוות רב תחומי, מציע המרכז מגוון רחב של פתרונות עדכניים למטופלים לרבות השימוש בטכנולוגיות מתקדמות כגון: Low Level Laser Therapy, Shockwave Therapy, Low intensity Ultrasound Therapy וטיפולים כגון זריקות אפידוראליות, Nerve block, טיפולים פסיכולוגיים, פיזיותרפיה, ריפוי בעיסוק, ועוד, המאפשרים לנהל את כאבו של המטופל בצורה הטובה ביותר.

צוות המרכז, בניהולו המקצועי של ד”ר אדהאן ובעזרת המודל הביופסיכוסוציאלי ושיטות הטיפול השונות, מנהל את הטיפול בכאב בצורה מיטבית, תוך לקיחתם בחשבון של כל היבטי השיקום השונים הכרוכים בכך, לצורך הפחתת הכאב באופן משמעותי ושיפור איכות חייהם של מטופליו.

בפעם הראשונה בישראל, הכל נעשה במקום אחד!

כשתגיעו אלינו, למרכז לטיפול מתקדם בכאב, אנחנו נדאג להכל. ימונה מנהל תיק שידאג לעקוב אחר כל הטיפולים שתעשו במרפאה ונבנה ביחד איתכם את תכנית הטיפולים המתאימה ביותר בהתאם. אין צורך להמתין שבועות או חודשים על מנת לפגוש את המומחה. הכל נעשה אצלנו.

כבר לא צריך יותר לקבל הפניות ולהתרוצץ בין מרפאות שונות. אנחנו נדאג לכל הצרכים שלכם (רפואיים, אישיים, בירוקרטים וכד’).

לפרטים נוספים ולקביעת תור

לקביעת תור ניתן לפנות למרכז השירות של המרפאה בטלפון24/7 או לחילופין שלחו מסרון  053-995-6152  ונשוב אליכם בהקדם

ניתן לפנות גם דרך המייל: dr.adahan.office@gmail.com

במרכז השירות יענו לכם נציגים מטעם החברה, יתנו לכם פרטים ראשוניים ויזמנו אתכם לפגישת ייעוץ. בפגישת הייעוץ תיפגשו עם אחד ממומחי החברה שיברר האם בנק הטיפולים הזמינים לנו יכול להוריד

את כאבכם בצורה משמעותית ויבנה ביחד איתכם את תוכנית הטיפול.

פרופיל של ד"ר לורן כהן פסיכיאטר במרכז לטיפול מתקדם בכאב

ד''ר לורן כהן
פסיכיאטר משוויץ

פסיכותרפיסטת, היפנוזה 
תוכנית גמילה מכדורים
 
ד"ר לורן מביא למרכז מהניסיון העשיר והבינלאומי שלו בפסיכיאטריה ובעבודה בשוויץ, בצרפת וכאן בישראל, ומציע תמיכה וליווי למטופלים במגוון כלים הכוללים תמיכה בתהליכי גמילה מכדורים משככי כאבים אופיאטיים ממכרים, במעבר מתלות בכדורים אלו לעבר החופש מהתלות, והעצמאות בתהליך השיקום מכאבים.

ד''ר סיגל גת-לצר
פסיכולוגית שיקומית מומחית

 
 תהליך השיקום מכאבים כרוניים דורש הבנה, ידע והתמחות. ד"ר סיגל גת-לצר הנה מומחית בתחום הפסיכולוגיה השיקומית, ומציעה תמיכה וליווי למטופלי המרכז בעזרת ידע עשיר וניסיון רב בעולם השיקום - על הקשיים, האתגרים, והדרכים כיצד לפרוץ קדימה בתהליך השיקום מכאבים כרוניים וההתאוששות ממחלות כאב.
פרופיל של סיגל גת לייזר פסיכולוגית שיקומית
ד"ר אנדרו שילר במרכז לטיפול מתקדם בכאב

ד''ר אנדרו דוד שילר
מומחה בשיקום כאב

בוגר אוניברסיטת הרוורד
מומחה רפואה פונקציונלי
 

ד"ר שילר מביא עימו גם ידע מקיף על אבחון וטיפול במוח, מערכת העצבים ובמערכת השריר-שלד, וגם הסתכלות הוליסטית על האדם כמכלול - בהתאם לרוח ולפילוסופיה של המרכז לטיפול מתקדם בכאב. הידע, הניסיון והפרספקטיבה הזו מוכוונים לעבר שיפור בתפקוד היומיומי ובאיכות חייו של המטופל.

איילת עירון
פיסיותרפיסטית, מומחית בשיקום מכאב 

איילת עירון הינה פזיותרפיסטית העוסקת בכאבים כרונים. טיפול בכאב כרוני בשונה מכאב אקוטי חייב לערב טיפול המשלב גוף ונפש. עברתי קורסי הכשרה רבים לעיסוק בכאב כרוני, לעזור למטופל להבין מה עובר על הגוף שלו ולמה לו כאוב מאוד כאשר לאחר עם פגיעה זהה כמעט ואין כאב. נגשר בין שלל הגורמים העלולים להחמיר כאב ויחד נלמד לקחת את המושכות חזרה לידיים שלנו ולנועה בביטחון מחודש.