ממה נובע הכאב שלך?

סובלים מפגיעה מוחית טראומטית? גלו את הטכנולוגיות המתקדמות והמהפכניות לטיפול בכאב (לייזר נמוך עצמה, גלי הלם ו- PainShield) של ד"ר אדהאן וצוות המומחים לשיקום במרכז לטיפול מתקדם בכאב.

האם הכתף הפגועה נוקשה וכואבת מאז השבץ המוחי?חווים כאבים בלתי מוסברים בצידו המנוטרל של הגוף? צוות מיומן המתמחה בתחום הנוירולוגי, בראשותו של ד"ר חיים-משה אדהאן,  ילך אתכם צעד אחר צעד לעבר חיים ללא מוגבלויות  מכאבים חזקים.

כאבים מסרטן עלולים להתעורר ישירות מהמחלה או כתוצאה מהטיפולים השונים במחלה. מטרת השיקום מסרטן היא לעזור למטופלים  להגיע לתפקוד הגבוהה ביותר ולזכות שוב בשליטה על אספקטים רבים בחייהם כאשר הם נשארים עצמאיים ופרודוקטיביים ככל הניתן.

נלחמת כל החיים באומץ נגד הפוליו, ועכשיו הוא מתחיל לנצח? אתה בחיפוש חיים בהם ניוון השרירים לא יהיה כואב כל כך? סובל מכאבים בלתי נסבלים המרגישים כמו דקירה בפנים או בגב? הגיע הזמן הנכון ללניהול הכאב בעזרת צוות מיומן בראשותו של ד"ר חיים-משה אדהאן.

ניתוחי קטיעה של החלק התחתון הם, למרבה הצער, לא הליכים נדירים במיוחד. תגלית מרעישה בתחום במחקר אותו הוביל בישראל ד"ר אדהאן התגלה המקור לכאבי הפנטום, ודרך להקל על הכאב בצורה משמעותית, למען הסובלים מכאבי פנטום

מה אם ניתוח עמוד-השדרה שעברת לא העלים את הכאבים, או אף הוביל להחמרה במצבכאשר מתחילים כאבים לאחר ניתוח בעמוד-השדרה, או במידה והכאב שהוביל לניתוח מתמיד או מחמיר, יש לבצע הערכה מחדש לאיתור המקור האמיתי לכאב של הפציינט, ולהתאים את אסטרטגיית הטיפול.

בעמודים הבאים תוכלו לקרוא וללמוד על המצב הספציפי שלכם,

בכדי לגלות מה אפשרויות הטיפול והשיקום
עומדות לפניכם במרכז המתקדם לטיפול בכאב.

המוני אנשים סובלים מנוירופתיה פריפרית בדרגות חומרה שונות ומסיבות שונות. במרכז לטיפול מתקדם בכאב תכירו גישה רב-מערכתית והזדמנות חדשה. קבלו הזדמנות חדשה לגשת לתהליך של שיקום נבון, לעבר חיים מלאים ועשירים בחופש מסבל מיותר.

הכאב הנגרם מטריג'ימינל נוירלגיה נחשב לאחד מהכאבים הנוירופטיים החמורים והחזקים ביותר הידועים לרפואה. במרכז לטיפול מתקדם בכאב מתמחים בטיפול בטכנולוגיה חדשה וייחודית לטיפול בכאבי תופת אלו, בכדי לאפשר לסובלים מהתסמונת לשקם את חייהם.

כאבי פנטום / פגיעות עמוד שדרה ומערכת העצבית המרכזית / טרשת נפוצה / פרקינסון. מה יכול להיות גרוע יותר מגירוד שאינך יכול לגרד? כאבים חזקים בגפה שכבר הוסרה? כאבי תופת בחלק בגוף שאי-אפשר להזיז? המומחים שלנו יודעים לעזור לכם להתמודד עם הכאב!

 

שיקום ריאומטולוגי עוזר לסובלים מדלקות מפרקים והתופעות הנלוות להגיע לתפקוד הגבוה ביותרמטרת השיקום היא לאפשר למטופלים להשיב לידיהם את השליטה באספקטים השונים של חייהם ולהישאר עצמאיים ופרודוקטיביים ככל הניתן, בחופש מסבל מיותר.

טרשת נפוצה היא מחלה אוטואימיונית הפוגעת במערכת העצבים. כאבים כרוניים, עוויתות שרירים, רעידות, התופעות הנלוות לטרשת הנפוצה עלולות לפגוע קשות באיכות החיים של החולים. שיקום רב-מערכתי יכול לתמוך בסובלים מ-MS לשיפור איכות החיים.

HOPE תקווה תסמונת הכאב האזורית המורכבת (CRPS)

תקווה חדשה לסובלים מתסמונת הכאב האזורית המורכבת – CRPS חוקרים גילו טיפול חדש לאנשים הסובלים מ”תסמונת הכאב האזורית המורכבת” – עירוי ורידי חד פעמי גורם לשיכוך משמעותי של הכאב אצל עד למחצית המטופלים לתקופה של חמישה שבועות

כשתגיעו למרכז לטיפול מתקדם בכאב

אנחנו נדאג להכול

ביחד נבנה את תכנית הטיפולים המתאימה ביותר.
אין צורך להמתין שבועות או חודשים על מנת לפגוש את המומחה.
הכל נעשה אצלנו. אין צורך להתרוצץ בין מרפאות שונות.
צוות המרפאה ידאג לכל הצרכים שלכם (רפואיים, אישיים, בירוקרטים וכד’).

ד"ר אדהאן מטפל בכאב כרוני במרכז המתקדם לטיפול בכאב במודיעין
x
לקביעת תור

לביקור וייעוץ טלפוני

למידע על הכאב שלכם ודרכי ההתמודדות

השאירו פרטים 

*ביקור וייעוץ טלפוני ב-100 ₪

** ביקור ראשוני במרפאה ב-150 ₪ בלבד 

*** חלק ממבוטחי לאומית זהב ומשרד הביטחון זכאים להחזר כספי של עד 700 ₪

 

גלילה למעלה דילוג לתוכן