צור קשר

אודות המרכז לטיפול מתקדם בכאב

ד"ר חיים משה אדהאן וצוות המרכז לטיפול מתקדם בכאב במודיעין מזמין אתכם
לקרוא ולהכיר את כל הפרטים אודותינו.

​לחצו כאן לקביעת תור 24 שעות ביממה או חייגו ☏ 053-995-6152

או שלחו מסרון ואנו נחזור אליכם בהקדם!

אחת הסיבות המשמעותיות בזכותן הטיפול בכאב של ד”ר אדהאן זוכה לאחוזי הצלחה גבוהים במיוחד, נעוצה בגישה הטיפולית שלו לנושא הכאב.

בניגוד לרופאי כאב רבים, ד”ר אדהאן אינו דוגל בכיבוי שריפות נקודתי באמצעות תרופות, זריקות או ניתוחים – אם כי בתהליך שיקומי כוללני אשר מקל את הכאב מחד ומפתח תפקודיות מקסימלית מאידך. לקריאה נוספת אודות פילוסופית הטיפול במרכז לטיפול מתקדם בכאב לחצו כאן.

למרות שכאב הוא אחת הסיבות העיקריות בעדן אנו ניגשים לרופא, ברוב המקרים לא נדרשת התערבותו של מומחה לשיקום כאב. אז מתי בכל זאת יש לפנות לרופא כאב?

לדברי ד”ר אדהאן יש לגשת למומחה לשיקום כאב במקרים הבאים:

* במקרים בהם הכאב גורם למוגבלות בחיים: פגיעה בתפקוד היומיומי, קושי בביצוע פעולות פשוטות כמו הליכה, עבודות בית וכד’. לקריאה נוספת אודות השיקום מכאב לחצו כאן.

אנחנו נדאג להכול

שתגיעו אלינו, למרכז לטיפול מתקדם בכאב, אנחנו נדאג להכל. ימונה מנהל תיק שידאג לעקוב אחר כל הטיפולים שתעשו במרפאה ונבנה ביחד איתכם את תכנית הטיפולים המתאימה ביותר בהתאם. אין צורך להמתין שבועות או חודשים על מנת לפגוש את המומחה. הכל נעשה אצלנו.

לקביעת תור בטלפון לחצו כאן לחיוג או לשליחת מסרון 
 053-995-6152

 

קראו אודות ד"ר חיים משה אדהאן מומחה בשיקום מכאב

“עלינו להיות צנועים יותר. לא בכל המקרים אפשר לסלק את הכאב במאת האחוזים. אני מספק כלים להתמודדות עם המצב, ולמרות הכאב אפשר להעלות את רמת התפקוד היומיומי בכדי לשמור על איכות חיים נאותה”.

“אחרי שהמטופלים ניסו כבר הכל וכלום לא עזר להם הם מגיעים אלי. אני התחנה האחרונה”, אומר ד”ר אדהאן.

 

גלילה למעלה דילוג לתוכן