טיפול בנוירופתיה פריפרית

הטיפול בנוירופתיה

פריפרית

סובלים מכאבים נוירופתיים בכפות הרגליים?

אפשר להקל על הכאב שלכם!

טיפול חדשני בנוירופתיה פריפרית בסוכרת

ד"ר אדהאן - למעלה משני עשורים של טיפול בכאב!

לפני למעלה מעשרים שנים התחלתי את ההתמחות בטיפול בסובלים מכאב. כיום יש בידי פתרונות שונים וכלים חדשניים לסובלים מנוירופתיה פריפרית בסוכרת!

הניסיון שרכשתי, לצד ההמצאות והחידושים שהבאתי לעולם הטיפול בכאב, מאפשרים לי ולצוות המרכז לטיפול מתקדם בכאב להציע מערך טיפולים המותאם למצב של כל מטופל ומטופל.

הטיפול שתקבלו הוא אישי, ותואם את המצב הפיסי, הפסיכולוגי, הבריאותי והתעסוקתי שלך, תוך התחשבות בכל גורם אחר שמשפיע על חומרת הכאב הנובע מהנוירופתיה הפריפרית.

תנו לעצמכם הזדמנות להפסיק לסבול ולחזור לחיות חיים מלאים בחופש מסבל מיותר.

מערך השיקום האפקטיבי של המרכז לטיפול מתקדם בכאב:

צפו בסרטון עדות מטופלת במרכז לטיפול מתקדם בכאב

ד"ר אדהאן, מייסד השירות לשיקום כאב בביה"ח הגדול בארץ, מומחה בעל שם עולמי בניהול מצבי כאב מורכבים, מזמין אותך להפסיק לסבול, ולהתחיל לחיות!

קראו אודות ד"ר חיים משה אדהאן מומחה בשיקום מכאב

ד"ר אדהאן, מייסד השירות לשיקום כאב בביה"ח הגדול בארץ, מומחה בעל שם עולמי
בניהול מצבי כאב מורכבים, מזמין אותך להפסיק לסבול, ולהתחיל לחיות!

“עלינו להיות צנועים. לא בכל המקרים אפשר לסלק את הכאב במאת האחוזים. אני מספק כלים להתמודדות עם המצב, ולמרות הכאב אפשר להעלות את רמת התפקוד היומיומי בכדי לשמור על איכות חיים נאותה”.

“אחרי שהמטופלים ניסו כבר הכל וכלום לא עזר להם הם מגיעים אלי. אני התחנה האחרונה”, אומר ד”ר אדהאן.

 

כיצד מטפלים בכאב מנוירופאתיה פריפרית בהצלחה? הצעד הראשון הוא אבחון מדויק של המצב שלך -

רק אבחון אישי וקשוב מאפשר הבנה של המצב האישי שלכם, הביטוי של מופעי הכאב שלכם ברמה האישית. כל מטופל ומטופל פוגש את הכאב קצת אחרת, וההבנה כי מדובר בך ובמפגש שלך באופן אישי מאפשרת לד"ר אדהאן להפגיש אותך עם המומחים המתאימים ביותר הפועלים במסגרת המרכז.

רק במרכז לטיפול מתקדם בכאב תוכל לפגוש תחת קורת גג אחת:

 • תזונאי
 • פיסיותרפיסט
 • אחות שיקומית
 • מומחה לריפוי בעיסוק
 • מומחים לכאבים כרוניים
 • ועוד…
טיפול טבעי נוירופתיה פריפרית בסוכרת טיפול בכאב עצבי
אפשר להפסיק לסבול מנוירופותיה פריפרית!

סובלים מכאבים נוירופתיים בקצוות של הגוף? נמלול, תחושת שריפה, עקצוץ, חוסר תחושה וכאבים באצבעות הידיים ובבהונות הרגליים? - יש מה לעשות בשבילכם!

* השימוש בקנאביס רפואי לטיפול טבעי בנוירופתיה פריפרית בסוכרת במקרים המתאימים לנוהל 106 של משרד הבריאות

סובלים מכאבים נוירופתיים בכפות הרגליים?

יש מה לעשות בשבילכם!

ד"ר אדהאן, מייסד השירות לשיקום כאב בביה"ח הגדול בארץ, מומחה בעל שם עולמי
בניהול מצבי כאב מורכבים, מזמין אותך להפסיק לסבול, ולהתחיל לחיות!

המרכז לטיפול מתקדם בכאב מציע טיפול ייחודי בנוירופתיה פריפרית –
עם פוטנציאל משמעותי להקלה בכאב ועלייה באיכות החיים שלך.

השימוש בקנביס רפואי (מריחואנה) – לטיפול בכאבים של נוירופאתיה פריפריאלית

במקרים שונים וקיצוניים של כאבים נוירופאתיים פריפריאליים יישקל השימוש בקנאביס רפואי בכדי להקל על סבלו של המטופל ולאפשר לו לשוב לחיים נורמטיביים ומלאים – לא בכאב, אלא בשמחה.

מטופלים רבים מדווחים על שיפור במצבם לאחר שימוש בקנאביס רפואי לצורך שיכוך הכאב, גם כאן בישראל. במקרים שונים, ובהתאם לנוהלים של משרד הבריאות, ניתן יהיה לשקול המלצה על הוספת הקנאביס הרפואי למאמץ השיקומי לצורך שיפור מצבך הבריאותי וההורדה בדרגות הכאב הנוירופתי.

מריחואנה קנאביס רפואי לכאבים כרוניים

ד"ר אדהאן, מייסד השירות לשיקום כאב בביה"ח הגדול בארץ, מומחה בעל שם עולמי בניהול מצבי כאב מורכבים מזמין אתכם לבדוק בצורה מסודרת את זכאותכם לקנאביס רפואי תחת נוהל 106 של משרד הבריאות

למען איכות החיים של אלו הסובלים מכאב עצבי על רקע סיבוך של מחלת הסוכרת,
שלבקת חוגרת, נזק עצבי כתוצאה מטיפול במחלת הסרטן בצורת נוירופתיה פריפרית.

קבלו את הטיפול המתקדם ביותר והתמיכה המלאה במצבכם – במרכז לטיפול מתקדם בכאב

לחצו כאן להזמנת תור בטלפון ☏ 053-995-6152 או שלחו מסרון 24/7 ונחזור אליכם בהקדם

שימו לב: חלק מהמטופלים זכאים למימון חלק מעלויות הייעוץ והטיפול במרכז לטיפול מתקדם בכאב במימון הביטוח המושלם של קופות החולים בהתאם להסכם הביטוח שלכם, ודרך ביטוחים פרטיים.

במידה ותקבלו הפניה והמלצה לקבלת חבילת שיקום במרכז רפואי (כמו בקמפוס השיקומי של תל השומר) תוכלו לבקש מימון מקופת החולים דרך טופס 17 (פרט לקופ"ח ממכבי).

אם אתם או מישהו קרוב אליכם סובל מהכאב העיקש והמתסכל שנגרם מנוירופתיה פריפרית, אנו מזמינים אתכם לגלות ערוץ חדש ומשמעותי, תקווה חדשה לזכות בהקלה מהסבל המתמשך לעבר שיקום וחיים מלאי סיפוק עם מערך הטיפול של המרכז לטיפול מתקדם במודיעין.

נוירופתיה פריפרית – יש פיתרון! הפסיקו לסבול והתחילו לחיות

ד"ר אדהאן חוקר את השימוש בקנאביס רפואי לטיפול בסובלים מכאבים כרוניים על רקע נוירופתיה פריפרית בסוכרת כבר משנת 2000, ומאז פתיחת המרכז הרפואי בישראל טיפל במאות ישראלים עם תוצאות משנות חיים.

במרבית המקרים, הטיפול המקובל בנוירופתיה פריפרית – דרך כדורים, זריקות, ניתוח או שימוש במכשירים רפואיים שונים לצד רפואה משלימה – לא יכול להעלים את הכאב ב-100%.

יותר מזה, חלק מהטיפולים הקונבנציונאליים בכאב עצבי עלולים להוות סכנת חיים אמיתית, ו\או להוביל להתדרדרות במצבך הבריאותי הכללי ובתפקוד היומיומי.

מהו הטיפול האפקטיבי בנוירופתיה פריפרית?

מטופלים רבים מדווחים על הטיפול דרך שילוב נבון של קנאביס רפואי לצד מאמצי שיקום מותאמים אישית כאפקטיבי במיוחד. המטופלים מדווחים על –

 • שיפור בתחושת הכאב
 • עלייה באיכות השינה
 • שיפור מצב הרוח
 • עלייה ברמת התיאבון הבריא
 • עליה בסיבולת הפיסית והמנטאלית
 • שיפור משמעותי באיכות החיים!

במקרי הצורך, יפנה ד"ר אדהאן את המטופל לאשפוז יום לשירות השיקום במרכז הרפואי שיבא שבו צוות של 20 מומחים, צוות שהורכב ופועל בהנחייתו של ד"ר אדהאן.

מרכז אשפוז-היום הוא הגדול והנחשב במזרח התיכון, בעל שם עולמי, ומציע למטופלים אבחון רב-מערכתי מלא ברמה הפיסית והמנטאלית בכדי לייצר מערך טיפול ושיקום אישיים למיצוי פוטנציאל הריפוי בכל הרמות.אחרי ביקור במרכז במודיעין והתחלת תהליך טיפולי, במקרה הצורך, הטיפול במרכז אשפוז-היום יכול להיות במימון של קופות החולים דרך טופס 17.

אז הפסיקו לסבול – והתחילו לחיות מחדש במרכז לטיפול מתקדם בכאב.

לחצו כאן להזמנת תור בטלפון ☏ 053-995-6152 או שלחו מסרון 24/7 ונחזור אליכם בהקדם

סובלים מכאבים נוירופתיים בקצוות של הגוף? נמלול, תחושת שריפה, עקצוץ, חוסר תחושה וכאבים באצבעות הידיים ובבהונות הרגליים? – יש מה לעשות בשבילכם!

כאבים נוירופתיים תוקפים לא מעט אנשים, וגורמים לסבל רב. לא רק חולי סוכרת, נוירופתיה פריפרית תוקפת אנשים לאחר ניתוחים או פגיעות טראומתיות, את אלו הסובלים ממצבים רפואיים כמו דלקת פרקים כרונית (ראומטואיד ארתריטיס), זאבת (לופוס), מחלות זיהומיות, ועוד.

 

כף רגל כואבת דורכת על נעץ אדום

אם אתם סובלים מנוירופתיה פריפריאלית והרופא שלכם אמר נואש, קחו נשימה עמוקה של תקווה והתחדשות. במרכז לטיפול מתקדם בכאב אנו מציעים הזדמנות נוספת לבחון את המצב שלכם על-רקע הידע, הניסיון וההצלחות שלנו במתן תמיכה ועזרה יעילה לסובלים מכאבים נוירופאתיים.

אנו מזמינים אתכם להפסיק לסבול, ולהתחיל לחיות, על ידי לקיחת המושכות לחיים שלכם בחזרה לידיכם, בהסתמך על מערך התמיכה והידע שלנו במרכז, הצוות הרפואי וד"ר חיים משה אדהאן, בעל ניסיון של עשרות שנים בתמיכה במטופלים עם מצבי הכאב החמורים ביותר, כולל כאבים נוירופאתיים חריפים.

טיפול אפקטיבי בכאב מנוירופאתיה פריפרית:

השלב הראשון הוא הבנה של המצב האישי שלכם, הביטוי של מופעי הכאב שלכם ברמה האישית. כל מטופל ומטופל פוגש את הכאב קצת אחרת, וההבנה כי מדובר בך ובמפגש שלך באופן אישי מאפשרת לד"ר אדהאן להפגיש אותך עם המומחים המתאימים ביותר הפועלים במסגרת המרכז.

תזונאי, פיסיותרפיסט, ריפוי בעיסוק, אחות שיקומית וכיו"ב, מערך התמיכה והשיקום של המרכז לטיפול מתקדם בכאב מאפשר לנו לייצר את התנאים האופטימאליים לתמיכה באופן אישי בכל מטופל בכדי ללוות אותך בדרך להפסקת הסבל המיותר, וקבלת המושכות על החיים שלך בחזרה לידייך.

 

כשתגיעו אלינו, למרכז לטיפול מתקדם בכאב, אנחנו נדאג להכול

נבנה ביחד תכנית הטיפולים המתאימה ביותר. 

אין צורך להמתין שבועות או חודשים על מנת לפגוש את המומחה. הכל

נעשה אצלנו. אין צורך להתרוצץ בין מרפאות שונות. אנחנו נדאג

לכל הצרכים שלכם (רפואיים, אישיים, בירוקרטים וכד’).


לחצו כאן לקביעת תור בטלפון 053-995-6152 

24 שעות ביממה ואנו נשוב אליכם

ד"ר אדהאן מטפל בכאב כרוני במרכז המתקדם לטיפול בכאב במודיעין
גלילה למעלה דילוג לתוכן