עדויות מטופלים:
טיפול בדרבן

הלא ייאמן קרה – ובתוך 5 שבועות הייתי כמו חדש

קריירת הכדורסל המקצוענית של ערן אטיאס כמעט ונגדעה באיבה בגלל עקב דורבן. טיפול מוצלח אצל ד”ר אדהאן השיב אותו לאיתנו

הכאב שנובע מ”דורבן”, מצב בו מתפתחת בליטה פנימית על עצם העקב, עלול לגרום לסבל רב ולפגיעה חמורה ביכולות התפקוד. ערן אטיאס, שחקן כדורסל מקצועי ומאמן כדורסל בן 28 מגבעתיים, חווה את הכאב הזה על בשרו, עד שנוצר חשש אמיתי לפגיעה בקריירה המקצועית שלו.

“עם תחילת האימונים, לפני כשנה, התחלתי לחוש כאבים חזקים בכף רגל שמאל. אחרי בדיקה קצרה 

טביעת רגליים על חול: עדויות מטופלים: טיפול בדרבן בכפות הרגליים

אצל רופא בקופת החולים נאמר לי שאני סובל מדורבן בכף הרגל, והוא הפנה אותי לטיפול אצל אורתופד ובמקביל גם פניתי לפיזיותרפיסט פרטי שעלה הרבה כסף.

לא רק שהטיפולים לא עזרו – עם הזמן אף חלה החמרה במצבי ובנוסף לדורבן נקרעו גם חלק מהרצועות באזור”.
צילום אילוסטרציה להמחשה בלבד

הכאבים שחשים הסובלים מדורבן הם עזים ביותר. “דורבן זה כאבי תופת”, מסביר ערן ,”ממש כמו לדרוך על מסמר שנעוץ בכף הרגל ואין רגע שאתה לא מרגיש את זה: בהליכה, במדרגות, בעמידה ובכל מצב של דריכה על כף הרגל. זה שיבש לי לחלוטין את התפקוד האישי והמקצועי וכבר חשבתי שאכלתי אותה כי קראתי באינטרנט שללא טיפול הולם הבעיה יכולה להפוך לכרונית ולפגוע בתפקוד באופן משמעותי”.

לאחר שערן מיצה את הטיפולים במסגרת קופת החולים ללא הועיל, הציעו לו לעבור ניתוח בכף הרגל להסרת הדורבן: “מבחינתי ניתוח לא בא בחשבון מפני שההחלמה מאוד קשה, ממושכת ואורכת חודשים ארוכים- מה שיסתום את הגולל על הקריירה שלי. בשלב הזה כבר הייתי פסימי לגמרי ופניתי לד”ר אדהאן בהמלצת כמה שחקנים שהכרתי שהוא עזר להם”.

“תחילה ד”ר אדהאן הזריק לי 2 זריקות במקום הדורבן, וכבר למחרת הרגשתי הקלה עצומה בכאב. בנוסף הוא צייד אותי במכשיר לייזר קטן ונייד שלקחתי איתי הביתה והפעלתי אותו פעמיים ביום על האזור הכואב. הלא יאמן קרה ותוך 5 שבועות הייתי כמו חדש וחזרתי לפעילות מלאה”.

“ד”ר אדהאן מאוד הרשים אותי מפני שהוא מאוד מקצועי והוא מיד ידע איפה לנגוע ואיפה כואב ואיך אני מרגיש. גם תוך כדי תקופת הטיפול בלייזר הביתי הוא הקפיד להתקשר אלי פעם בשבוע, דרש בשלומי ובשלום הרגל, ואפילו כשהטיפול הסתיים הוא לא נטש, גילה אחריות ואכפתיות ונשאר בתמונה. אני יודע בוודאות שד”ר אדהאן הוא האחראי הבלעדי על ההחלמה שלי”.

קראו אודות ד"ר חיים משה אדהאן מומחה בשיקום מכאב

“עלינו להיות צנועים יותר. לא בכל המקרים אפשר לסלק את הכאב במאת האחוזים. אני מספק כלים להתמודדות עם המצב, ולמרות הכאב אפשר להעלות את רמת התפקוד היומיומי בכדי לשמור על איכות חיים נאותה”.

“אחרי שהמטופלים ניסו כבר הכל וכלום לא עזר להם הם מגיעים אלי. אני התחנה האחרונה”, אומר ד”ר אדהאן.

לחצו כאן להזמנת תור בטלפון 24/7 ☏ 053-995-6152​ או שלחו מסרון ונחזור אליכם בהקדם